Poradniki

Stylizacje dla chłopców na specjalne okazje

Wesela, chrzciny, komunie, niedzielny obiad u rodziców… Każda okazja wymaga specjalnego outfitu, nawet jeśli chodzi o najmłodszych członków rodziny. Tym razem przygotowałyśmy coś dla małych dżentelmenow.

Elegancko, nie musi oznaczać nudno. Stylizacje typu smart casual to idealna opcja dla małych urwisów. Sprawdzi się w zasadzie w każdej sytuacji, a młody elegant będzie wyglądał po prostu uroczo. Zobaczcie nasze trzy propozycje stylizacji dla chłopców, które na pewno sprawdzą się w sytuacjach na specjalne okazje.

Elegancja na szaro

Mimo iż ta stylizacja utrzymana jest w kolorystyce bieli i szarości, chyba przyznacie same, że wcale nie „postarza” naszego modela. W stylizacjach na specjalne okazje możemy odpuścić sobie stereotypowe dopasowywanie kolorów do płci i wieku. Chociaż oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby elegancja miała wykluczać żywe kolory, zwłaszcza w przypadku mody dziecięcej. Jednak my na pierwszy rzut wybieramy stonowaną paletę. Biała koszula świetnie komponuje się z zestawem szarych jeansów i sweterka. Z kolei ciemna mucha jest uroczym akcentem, który mocno wybija się na szaro-białym tle. Odpuszczamy sobie sztywne półbuty i wybieramy białe trampki z czarnymi elementami. W końcu dzieciakom można więcej.

Stylizacja z marynarką

Klasa sama w sobie – to rewelacyjna stylizacja, która sprawi, że wszystkie kobiety na sali rozpłyną się nad naszym małym fashionistą. Sportowa marynarka w kolorze granatu zestawiona z wygodnymi jeansami i elegancką koszulą to opcja dla mężczyzny w każdym wieku. Podwinięte rękawy dodadzą luzu, a poszetka pokaże towarzystwu, że ktoś dobrze wie, co to styl od najmłodszych lat.