Poradniki

Ubranka dla dzieci na lato 2017

Jakie ubranka dla dzieci znajdziemy w tegorocznych letnich kolekcjach? Sprawdź propozycje projektantów dla najmłodszych i nieco starszych dzieci oraz zobacz, gdzie warto wybrać się na zakupy, by nie wydać majątku.

Modne ubranka dla dzieci

Fajne ubranka dla dzieci znajdziemy zarówno w sieciówkach, jak i w bardziej ekskluzywnych sklepach. Latem kilka trendów wyraźnie wybija się ponad inne i niewątpliwie robią one fantastyczne wrażenie zarówno na rodzicach, jak i na dzieciach. Jakie stylowe ubranka dla dzieci znajdziemy w najnowszych sklepowych kolekcjach?

Styl marynarski

Niekwestionowanym hitem sezonu są ubranka w marynarskim stylu. Znajdziemy je w wielu kolekcjach – zarówno tych tańszych, jak i nieco droższych. Przeważająca większość z nich jest skierowana do małych chłopców, jednak naszym zdaniem również dziewczynki będą wyglądały wspaniale w sukience w granatowe pasy w połączeniu z np. czerwonymi bucikami.

Styl księżniczki

To kolekcje skierowane do dziewczynek. Ubranka dla dzieci cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród maluchów, jak i ich rodziców. Są kolorowe, ładne i wzbudzają pozytywne emocje. Jednak niewątpliwie to księżniczki Disneya podbijają serca małych dziewczynek.