Poradniki

W co ubrać dziecko na wesele, chrzest lub inną okazję?

Ubrania dla dziewczynek i chłopców na specjalne okazje dają nam morze stylizacyjnych możliwości. Sprawdzamy, w co ubrać dziecko, by wyglądało szykownie, ale też by było mu wygodnie.

Eleganckie ubrania dla dziewczynek

Ubranie dziewczynki na wesele, chrzest lub inną okazję rodzinną nie stanowi zazwyczaj żadnego problemu. Utarło się, że stylizacja młodej damy najczęściej opiera się na sukienkach. A wybór tychże jest ogromny! Na lato warto szukać pastelowych kolorów, które podkreślą urodę dziewczynek w różnym wieku. Najbardziej uniwersalnym wzorem są natomiast kwiaty.

Czy to musi być sukienka? Oczywiście, że nie! Równie dobrze możesz postawić na bardziej komfortowy look małej elegantki. Niech włoży spodnie, szykowne buciki i bluzeczkę. W tym stroju żadne przygody nie będą straszne (ani niedostępne). Nie zapomnij wcześniej spytać o zdanie samą zainteresowaną – niektóre dziewczynki nie chcą wyjść z domu bez sukienki lub spódnicy!

Warto też wybrać kilka przykuwających wzrok dodatków. Jeśli Twoja córeczka ma kolczyki, to one mogą stać się ciekawą biżuterią. Najprościej jednak zaszaleć w kwestii fryzur. Kup ciekawą opaskę lub śliczną gumkę, która stanie się pełnoprawnym elementem stylizacji.